Kredyt konsolidacyjny najnowsze pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

0
31

Jeśli masz zły kredyt, kredyt konsolidacyjny może być dobrym rozwiązaniem na spłatę długów i poprawę zdolności kredytowej. Ten rodzaj pożyczki skonsoliduje wszystkie Twoje konta w jedno i będziesz musiał dokonać tylko jednej miesięcznej płatności. Zmniejszy to liczbę połączeń telefonicznych otrzymywanych od agencji windykacyjnych i z czasem poprawi Twoją zdolność kredytową. Spłata niezabezpieczonego długu obniży współczynnik wykorzystania, który stanowi 30% Twojej zdolności kredytowej.

help pozyczki

Większość pożyczkodawców będzie miała minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej, ale można znaleźć takich, którzy zaakceptują Twoją zdolność najnowsze pożyczki dla zadłużonych kredytową tak niską, jak 580. Pożyczkodawcy przyjrzą się Twojej historii płatności i raportowi kredytowemu, aby ustalić, czy stanowisz dobre ryzyko dla pożyczki. Im niższa ocena kredytowa, tym wyższa stopa procentowa.

Kolejną zaletą konsolidacji zadłużenia jest prostota miesięcznych płatności. Mając tylko jednego pożyczkodawcę i jedną miesięczną płatność, możesz wyeliminować wielu innych wierzycieli. Ponadto pomoże Ci to uniknąć nieodebranych płatności, które negatywnie wpłyną na Twoją zdolność kredytową. Jednak powinieneś wybrać tę trasę tylko wtedy, gdy oprocentowanie jest niższe niż to, co obecnie płacisz. Jeśli płacisz od 16 do 20 procent na swoich kartach kredytowych, zaoszczędzisz pieniądze dzięki 14-procentowej pożyczce konsolidacyjnej APR.

Pożyczki konsolidacyjne dla osób ze złym kredytem mogą pomóc spłacić wiele długów za pomocą jednej płatności. Może to również obniżyć średnią stopę procentową, ułatwiając zarządzanie finansami. A ponieważ nie są one zabezpieczone zabezpieczeniem, kredyt konsolidacyjny może pomóc poprawić ocenę kredytową.

Jedną z zalet kredytów konsolidacyjnych bez zdolności kredytowej jest to, że nie musisz narażać domu ani innych aktywów. Chociaż oprocentowanie może być wyższe niż w przypadku pożyczki zabezpieczonej, często jest niższe niż oprocentowanie kart kredytowych i innych pożyczek. Ponadto okres tych pożyczek jest zwykle dłuższy niż pierwotny okres konsolidacji zadłużenia, co oznacza, że ​​miesięczna płatność może być ponad dwukrotna lub trzykrotna w stosunku do tego, co zapłaciłbyś na początku.

Pożyczka konsolidacyjna to pożyczka osobista, która służy do spłaty istniejącego zadłużenia.Jest to niezabezpieczona pożyczka, która nie wymaga zabezpieczenia i może mieć okres spłaty od dwóch do pięciu lat. Odbiorca pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia otrzymuje środki bezpośrednio od pożyczkodawcy. Zazwyczaj termin ten wynosi od dwunastu do sześćdziesięciu miesięcy.