Kına Düğün Davetiyeleri

0
1060

KINA DÜĞÜN DAVETİYE

1992’de Ankara’da Kurulan Ve Şu An Tüm Türkiye Ve Dünya’ya Davetiye & Nikah/Bebek Şekeri Sunan Türkiye Ve Ankara’nın İlk Ve En Büyük Rakipsiz Davetiye & Nikah Şekeri İmalatçısı Olan Öncü Kuruluş “Burcu”; 2018 Modelleriyle Yeni Yıla İnsanlarımızın Yaşadığı Ekonomik Sıkıntılardan Dolayı Kampanyalar Düzenleyerek Girmiştir.
Davetiye – Nikah Şekeri – Bebek Şekeri – Sünnet Şekeri – Mevlüt Şekeri – Parti Ürünleri Ve Kına Malzemelerinde “Dev Kampanya” Sloganıyla Büyük İndirimleri Müşterilerine Sunmaktadır.
Kalite Ve Hizmetin En Hesaplı Adresi Olduğumuzu İddia Eder, Bunu da Ürün Ve Para İadesi Sözüyle Garantimiz Altına Alırız.
Artık Dükkan Dükkan Dolaşarak Veya Bilgisayar Başında Zamanınızı Harcamaya Gerek Yok. Tüm İhtiyaç Duyabileceğiniz Binlerce Çeşit Kaliteli – Modern – Ekonomik – Zengin Ürün/Modellerimizi Ve Kişiye Özel Tasarımlarımızı Görmek İçin Fabrika Satış Mağazalarımızı Ziyaret Etmeye Siz Değerli Müşterilerimizi Davet Ederiz.
Ayrıca, Bizi www.burcunikahsekerleri.com & www.burcudavetiye.com & Whatsapp(0 533 134 81 81) & İnstagram & Facebook Ve Twitter Adreslerimizden Ulaşmanızı Ve Takip Etmenizi Arz Ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here