2018 Model Nikah Şekeri Modelleri

0
1796

1992’de Ankara’da Kurulan Ve Şu An Tüm Türkiye Ve Dünya’ya Davetiye&Nikah Şekeri Sunan Türkiye Ve Ankara’nın İlk Ve En Büyük Rakipsiz Davetiye& Nikah Şekeri İmalatçısı Olan Öncü Kuruluş “Burcu”; 2018 Modelleriyle Yeni Yıla İnsanlarımızın Yaşadığı Ekonomik Sıkıntılardan Dolayı Kampanyalar Düzenleyerek Girmiştir.
Davetiye – Nikah Şekeri – Bebek Şekeri – Sünnet Şekeri – Mevlüt Şekeri – Parti Ürünleri Ve Kına Malzemelerinde “Dev Kampanya” Sloganıyla Büyük İndirimleri Müşterilerine Sunmaktadır.
Kalite Ve Hizmetin En Hesaplı Adresi Olduğumuzu İddia Eder, Bunu da Ürün Ve Para İadesi Sözüyle Garantimiz Altına Alırız.
Kendi Atölyemizde Üretip Tüm Türkiye Ve Dünyaya Toptan Fiyatlar İle Perakende Satış Yapmaktayız. Nikah Ve Bebek Şekerlerini Kendiniz mi Hazırlamak İstiyorsunuz, Yada Daha Uygun Fiyata mı Almak İstiyorsunuz. Doğru Yerdesiniz. Artık Dükkan Dükkan Dolaşarak Veya Bilgisayar Başında Zamanınızı Harcamaya Gerek Yok. Tüm İhtiyaç Duyabileceğiniz Binlerce Çeşit Kaliteli – Modern – Ekonomik – Zengin Ürün/Modellerimizi Ve Kişiye Özel Tasarımlarımızı Görmek İçin Fabrika Satış Mağazalarımızı Ziyaret Etmeye Siz Değerli Müşterilerimizi Davet Ederiz.
Ayrıca, Bizi www.burcunikahsekerleri.com & www.burcudavetiye.com & WhatsApp(0 533 134 81 81) & Instagram & Facebook Ve Twitter Adreslerimizden Ulaşmanızı Ve Takip Etmenizi Arz Ederiz.

Nikah Şekeri & Davetiye’de 1992 yılından günümüze Ankara ve Türkiye’nin markası olmuş “BURCU” lider bir kuruluştur.
Ankara’nın Nikah Şekerleri konusunda üretim ve satış yapan ilk işletme olma özelliğini taşımaktadır. Bu özelliğiyle Ankara’ya öncü olmuş ve halen öncülüğünü de yapmaktadır.
Nikah Şekeri ve Davetiye imalatında 25. Yılımızda da sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz ve kendi sektöründe imalattan direk satışlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Kalite ve Hizmette en hesaplı adres olduğumuzu iddia ediyoruz ve bu iddiamızı da garantimiz altına alıyoruz.
“BURCU” markası altında Ankara – Türkiye ve tüm Dünya’ya sadece Davetiye Ve Nikah Şekerleri konusunun dışında tüm şeker çeşitleri (Bebek – Sünnet – Mevlüt – Taziye – Parti Ürünleri – Pleksi – Stıcker – Kına Gecesi Ürünleri – vb.) Ürünlerde de toptan ve parekende olarak hizmet vermektedir. Ayrıca, kendi sektörü içerisinde uzman grafikerlerce kişiye özel her türlü grafiker tasarımlar yapılmakta olup, Doğum odası süslemeleri, Bebek-Çocuk odası süslemeleri, Gelin arabası süslemeleri ve Tüm Organizasyon işlerini de müşteri memnuniyeti garantisi altında yapılmaktadır.
KALİTE VE HİZMETİN EN HESAPLI ADRESİ “BURCU DAVETİYE VE NİKAH ŞEKERLERİ” MAĞAZAMIZLA İRTİBATA GEÇMENİZ DİLEĞİYLE…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here