Nikah Şekeri & Davetiye'de lider kuruluş 1992'den günümüze imalatçı.

Nikah Şekeri ve Davetiye imalatında 25. yılımızda da sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Nikah Şekeri ve Davetiye sektöründe imalattan direk satışlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz! Toptan & Perakende Siparişleriniz için WhatsApp ve Sabit hattımızdan bize ulaşabilirsiniz:

Erkek Bebek Şekerleri

ERKEK BEBEK NİKAH ŞEKERİ

       1992 Yılından Bu Tarafa Ankara’nın İlk Ve  Türkiye’nin En Büyük İmalatçı Rakipsiz Markası olan “BURCU”;  “Bebek Şekeri” Denildiğinde de İlk Akla  Gelen  İsimdir. Bebek Şekeri Modellerimizle de, Kalite Ve Hizmetin En Hesaplı Tartışmasız Tek Adresidir.

       Nikah – Bebek Ve Mevlüt Şekerleri Özel Tasarımlarımızla   Ankara – Türkiye  Ve Tüm Dünyadaki Siz Değerli  Müşterilerimize Sunulmaktadır. Nikah –Bebek Ve Mevlüt Şekerlerimiz Birinci Sınıf Olarak Hazırlanır Para Ve Ürün İadesi Garantisi İle  Müşterilerimize Sunulur.  Bebek Şekerleri Mavi Ve Pembe Olarak Hazırlanır, Müşterilerimizin İstek Ve Zevkine Göre Her Türlü Değişiklik Yapılır. 

Yeni 2017 Model Erkek Bebek Nikah Şekeri Çeşitleri Çıkmıştır.  Ankaran’ın En Büyük Bebek Şekeri Üreticisi Burcu Toptan Ve Parekende olarak Fabrika Satış Mağazasında Üretim ve Satış Yapmaktatır.

Binlerce çeşit birbirinden farklı ve her bütçeye uygun bebek şeker çeşitlerimizi mağazamızda görebilir veya watsapp üzerinden iletişime geçip ürünlerimiz hakkına bilgi alabilirsiniz.

Merkezi Ulus, Kızılay, Sincan Pursaklar, Çayyolu,Keçiören, Ümitköy ve Civarı, Her Yere Yakın Detaylı Ulaşım Bilgisi için Krokiyi Tıklayınız.

Yorum Bırak