Nikah Şekeri & Davetiye'de lider kuruluş 1992'den günümüze imalatçı.

Nikah Şekeri ve Davetiye imalatında 25. yılımızda da sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Nikah Şekeri ve Davetiye sektöründe imalattan direk satışlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz! Toptan & Perakende Siparişleriniz için WhatsApp ve Sabit hattımızdan bize ulaşabilirsiniz:

KALİTE VE HİZMETİN EN HESAPLI ADRESİ

TÜRKİYE’NİN VE ANKARA’NIN EN BÜYÜK VE ESKİ DAVETİYE VE NİKAH ŞEKERİ TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ MAĞAZASI BURCU DAVETİYE VE NİKAH ŞEKERLERİ’nin ÜRÜN VE FİYATLARINI GÖRMEDEN KARAR VERMEYİNİZ LÜTFEN.

Yeni 2017 Model Nikah Şekerleri – Bebek Şekerleri – Sünnet Şekerleri – Mevlüt Şekerleri  Çeşitleri Çıkmıştır. Türkiye’nin ve Ankara’nın En Büyük Şeker Üreticisi ve Toptancısı Burcu Davetiye ve Nikah Şekerleri Olarak 25 Yıldır Sizlere Hizmet Vermekten Onur Duyarız. Tüm Davetiye Çeşitlerimizi Mağazamızda Görebilirsiniz! Ankara’nın En Büyük Davetiye Toptancısı Burcu Davetiye, ve Ankara Davetiye Ankara En Kolay Ulaşımlı Merkezi Ulus, Kızılay, Sincan Pursaklar, Çayyolu, Keçiören, Ümitköy ve Civarı, Her Yere Yakın Detaylı Ulaşım Bilgisi için Krokiyi Tıklayınız.

Yorum Bırak